Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Xiaomi Tablet
Xiaomi Tablet

Xiaomi, tabletler, akıllı telefonlar ve Android tabanlı bir işletim sistemi ile diğer tüketici elektronikleri tasarlayan, geliştiren ve satan Hindistan menşeili bir şirkettir.

Xiaomi ayrıca fitness bantları, akıllı saatler, TV’ler, hava temizleyicileri ve hoparlör gibi neredeyse her sektörde ürünler üretmektedir. Android telefonlar ve tabletler için MIUI kullanıcı arayüzünü kullanmaktadır.

Tablet modellerinde en çok tutulan modelleri Xiaomi Mi Pad serileridir. Akıllı telefon üretimiyle tanınmış olup aslında birden fazla alanda kullanılabilecek elektronik cihazlar üreten Xiaomi firması daha çok yaşamı kolaylaştıracak ürünler tasarlamaya çalışmaktadır.

Xiaomi tablet için büyük bir bütçe ayırmış olup ciddi anlamda yatırımlar yaparak telefon pazarında 60 milyondan fazla yaptığı satışı bu alanda da göstermek istiyor. Bir süre önce piyasaya sürülen Xiaomi tabletleri oldukça ilgi gördü ayrıca olumlu tepkiler de alımıştır.

Daha çok iş planları veya sunumlar için kullanılan tabletler ince ve taşınabilir olmasıyla müşterilerinin aktif bir şekilde yer tanımaksızın kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Tasarım konusunda çok da başarılı olmasada teknik anlamda performanslı bir cihaz sizleri karşılıyor.