Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi
Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 7 ekran değişimi konusunda siz değerli müşterileri için deneyimli ve tecrübeli ekibi ile hizmet veren teknik servisimiz, değişim hizmetlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri sunar. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı konusunda hiçbir problem yaşamazsınız. Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garanti verilir.
  • Ayrıca ekran değişimleri sırasında yapılan işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.
Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi
Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi
  • Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?
  • Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?
    • Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi 7 ekran değişimi hizmetleri teknik servisimiz bünyesinde konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler ile gerçekleştirilir. Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda ekran değişimleri yapılır. Ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır ve son teknoloji ekipmanlar ile çalışılır. Ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri yapılan servisimizde değişim sonrası telefonlarda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Diğer yandan ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekran çeşitli testlere tabi tutulur. Aynı zamanda müşterilerimiz de telefonlarının ekranlarını kendileri test ederek teslim alabilir.

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimleri teknik servisimizde ortalama 60 dakika gibi kısa bir sürede sona erer. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişimi sonrası yapılan ekran testlerinin ardından telefonlar aynı gün teslim edilir. Yalnızca teknik servisimizin yoğun olduğu zamanlarda değişim süresi bazen farklılık gösterebilir.

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi hizmetlerinde kullanıcılar için önemli olan konulardan biri değişim sonrası bilgilerin silinmemesi olarak karşımıza çıkar. Teknik servisimizde yapılan ekran değişimlerinde ise telefonlarınızda yer alan rehber, fotoğraf, video, oyun ve uygulama gibi bilgilerin hiçbirine zarar gelmez ve silinmez. Çünkü değişim hizmetlerinde görev alan ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar ve bu şekilde bilgileriniz güvende kalır.

Sorularınız İçin Sol Alt Kısımda Bulunan WHATSAPP DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile görüşebilir veya 0531 897 54 94 servis destek hattından bilgi alabilirsiniz.

Aydın Ekran Değişimi Balıkesir Ekran Değişimi Bilecik Ekran Değişimi Galaxy Tab S6 Lite Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri Geekbench’te Görüntülendi! Gümüşyaka cep telefon tamiri Honor 30 Pro Plus iPhone iPhone 3G iPhone 3GS iPhone 4 iPhone 4s iPhone 5 iPhone 5c iPhone 5s iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone SE iPhone X iPhone XR iPhone XS iPhone XS Max Lenovo A7 Tanıtıldı – Özellikleri LG Folder 2 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri OnePlus 8 Pro’nun Canlı Görüntüleri! Oppo A92s 5G Oppo Ace 2 Oppo Ace 2 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri PUBG Mobile Cold Front Survival Modu Geliyor Samsung Galaxy A41 Samsung Home Tuş Arizasi Samsung Hoparlor Arizasi Silivri Cep Telefonu Tamiri Xiaomi CEO’sunun 2019’da Kullandığı 15 Mühendislik Akıllı Telefon! İyi Bir Kamera Vaat Ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir