Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Vodafone Tablet
Vodafone Tablet

Kullanıcıların aradığı özelliklerin birçoğu Vodafone’nin ürettiği tabletlerde mevcut hale getirilmiştir. Görünüşü diğer tabletlere oranla daha sade olsa da donanımında Lenovo’nun katkılarıyla güçlü bir işlemci kullanılmıştır.

Gündelik olarak telefonda yapacağız bütün işlemi tabletlerde yapacağınız gibi bilgisayar üzerinde olan işlemlerinizin büyük çoğunluğunu taşınabilir olduğu için istediğiniz yerde yapabilmeniz mümkündür.

Seyahat anında kitap okumaktan tutun film izlemeye kadar birden fazla zevkinizi Vodafone tabletleri sayesinde yapabileceksiniz. En performanslı tablet olarak göremesek de oldukça başarılı ve kolay taşınabilir olması sınıfında en çok tercih edilenlerden tablet markalarındandır.

Pek çok ülkede GSM oparetörü olarak hizmet veren şirket aynı zamanda akıllı telefon ve tablet ürünlerini anlaşmalı olduğu bazı şirketlere ürettirerek kendi adına piyasaya sürmektedir.

Vodafone tablet bilgisayarlara smart tab akıllı telefonlara ise smart ön adını vermiştir. Daha sonralarda ise primi gibi isimler de ürünlerin ön adı olarak kullanılmıştır. Genellikle de gsm paketleri ile birlikte satılmaktadır.