Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Toshiba Tablet
Toshiba Tablet

Toshiba Corporation, Tokyo, Japonya merkezli bir Japon çok uluslu mühendislik ve elektronik şirket şirketidir. Şirket, Android akıllı telefonlar ve tabletler üretiyor ancak yalnızca Japonya’da satıyor.

Dünyanın geri kalanı için Toshiba Corporation, diğer elektronik eşyaların yanı sıra dizüstü ve LED TV üreten bir şirkettir. Toshiba’nın en yeni mobil lansmanı DynaPad Tablet, Ocak 2016’da piyasaya sürüldü. Tablet, 1920 x 1280 piksel çözünürlüğe sahip 12,00 inç ekranla geliyor.

Toshiba DynaPad, 1,44GHz dört çekirdekli Intel Atom x5 Z8300 işlemci ile çalışıyor ve 4 GB RAM ile geliyor. Tablet, microSD kart ile 128 GB’a kadar genişletilebilen 64 GB dahili depolama paketine sahiptir. Kameralar söz konusu olduğunda, Toshiba DynaPad arka tarafta 8 megapiksel ana kamerayı ve özçekimler için 2 megapiksel ön kamerayı içeriyor.

Toshiba DynaPad, Windows 10’u çalıştırır. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi ve Bluetooth bulunur. tabletteki sensörler, İvmeölçer ve Ortam ışığı sensörü içerir. Bilgisayarlara göre ufak tasarımları ile kullanıcının en sık tercih ettiği cihazlar kategorisinde yerini alan tabletler, her yaş için gereksinimleri karşılayacak düzeyde tasarlanmıştır.

Dünyanın sayılı teknoloji markalarından bir tanesi olan Toshiba’da bu sektöre girmiş olup bir süre önce halkın gereksinimlerini karşılayacak düzeyde tabletler üretmeye başlamıştır. Türkiye pazarında çok tercih edilmeyen ürünler arasında olsa da yatırımları bu yönde gerçekleştirip çoğu ülkede erkin bir şekilde satış yapmaya hazırlanıyorlar.

En az HP yada Lenovo kadar güçlü olan ve bünyesinde bulundurduğu teknik ekip sayesinde beş bilgisayar üreticisi içinde kendine yer bulmuştur. Kalitesiyle rakiplerini arkasında bırakmış olan en iyi Toshiba tabletler konusunda yeni ve özgün cihazlar çıkaracağının sözünü müşterilerine verdi.