Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Apple marka tüm akıllı cep telefonlarınız, profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından, orijinal ve garantili yedek parçalar kullanılarak onarımı sağlanır. Hızlı ve uygun fiyatlı onarım işlemlerimiz ile çözüme en hızlı ve en uygun maliyetli şekilde ulaşabiliriz.


Tüm marka ve model tabletlerinizi hızlı ve garantili bir şekilde onarımı sağlanıp sizlere teslim ediyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz, 15 ile 30 dakika arasında değişen onarım süreleri ile siz değerli müşterimize hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor.


Tüm marka ve model akıllı telefonlarınıza sağladığımız teknik servis destekleri ile yaşadığınız tüm problemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Kullandığımız orijinal yedek parçalar ile ileriye dönük yaşanılabilecek problemleri ortadan kaldırıyoruz.


Apple Genius tecrübeli teknisyenlerimiz ile, uzmanlık alanları olan iPad ve iPhone cihazlarınızı hızlı ve garantili bir şekilde onarıyoruz. 10 dakika gibi kısa bir sürede yaptığımız ekran değişimleri ile cihazınızı size hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.


CEP TELEFONU LCD EKRAN DEĞİŞİMİ
CEP TELEFONU LCD EKRAN DEĞİŞİMİ

Profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yapılan LCD – Retina – AMOLED ve IPS LCD ekran onarım ve değişim işlemleriyle akıllı telefonlarınız da yaşadığınız ekran problemlerini hızlı ve garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.


Profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yapılan Şebeke Entegresi yani Baseband onarım işlemleri ile yaşadığınız şebeke problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Baseband onarım işlemleri süresi 2 ile 3 iş günü arasında değişmektedir.


EKRAN DEĞİŞİMİ
EKRAN DEĞİŞİMİ

Sık kullanım, darbeler sonucu oluşan genellikle dokunmatik yada renk sorunlarından kaynaklı tarafımıza getirilen cihazlarda marka/ modeline uygun ekran değişimi uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.


CEP TELEFONU ÖN CAM DEĞİŞİMİ
CEP TELEFONU ÖN CAM DEĞİŞİMİ

Yaşadığınız talihsizlikler sonucu, cihazlarınızın kırılan ekranlarını hızlı ve garantili bir şekilde onarıyoruz. Yoğun iş temponuzda telefon ihtiyacınızı göz önünde bulunduruyor ve cihazınızı size hızlı bir şekilde teslim


SIVI TEMASI TAMİRİ
SIVI TEMASI TAMİRİ

Sıvı temasa maruz kalmış akıllı telefonlarınızı arıza tespit işlemine tabi tutarak, onarımı sağlanabilecek bir durumda ise onarımını sağlayıp sizlere teslim ediyoruz. Yapılacak arıza tespit ücretine herhangi bir ücret almıyoruz.


DOKUNMATİK SORUNLARI
DOKUNMATİK SORUNLARI

Profesyonel teknisyenlerimiz tarafından uygulanan dokunmatik entegresi değişimi ile yaşadığınız dokunmatik problemlerini ortadan kaldırıyoruz.


BATARYA DEĞİŞİMİ
BATARYA DEĞİŞİMİ

Batarya ömrünüzün azalması, batarya şişmesi ve benzeri batarya problemlerinizi orijinal batarya değişim hizmetimiz ile çözüme kavuşturuyoruz.


ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ
ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ

Akıllı telefon ve tabletleriniz de şarj soketi ile alakalı problemleri, profesyonel teknik servis ekibimiz şarj soketi değişimi sağlayarak çözüme kavuşturuyor.


YAZILIMSAL SORUNLAR
YAZILIMSAL SORUNLAR

Yazılımsal problemler cihazınızı sağlıklı bir şekilde kullanmanıza engel olur. Teknik servis ekiplerimizce cihazınıza uygulanacak yazılımsal müdahale ile bu sorunlar ortadan kalkacaktır. 


DONANIMSAL SORUNLARI
DONANIMSAL SORUNLARI

Ekran, kamera, batarya, anakart ve benzeri tüm donanımlarda yaşadığınız problemlerinizi, hızlı ve garantili bir şekilde profesyonel müdahaleler ile çözüme kavuşturuyoruz.