Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Realme’nin Gizemli Telefonu Muhteşem Tasarımıyla Ortaya Çıktı!

Realme’nin Gizemli Telefonu Muhteşem Tasarımıyla Ortaya Çıktı!
Realme’nin Gizemli Telefonu Muhteşem Tasarımıyla Ortaya Çıktı!

Önceki hafta Realme, Realme X50m akıllı telefonunu tanıttı. Bugün ise Çin’den güvenilir bir tipster, benzersiz bir arka tasarıma sahip gizemli bir Realme telefonunun görüntüsünü paylaştı. Telefonun kimliği şu anda gizli. İç piyasa için yaklaşan yeni bir Realme akıllı telefon olabileceği anlaşılıyor.

Sızan çekimde görülebileceği gibi, bilinmeyen Realme telefonu, şirketin şimdiye kadar piyasaya sürdüğü akıllı telefonlardan oldukça farklı bir arka tasarıma sahip. Ana merkezinde altın aksan dikey bir şerit ile karbon benzeri dokulu bir yapı bulunuyor.

Dikey şeridin üst kısmına üç kamera yerleştirilmiş ve kamera kurulumunun yanında bir LED flaş var. Cihazın üst kenarı biraz sade görünüyor. Telefonun alt çerçevesi ise fotoğrafta görünmüyor. Telefon, bir USB giriş ve harici bir hoparlör ile donatılmışa benziyor. Telefonun 3,5 mm ses jakına sahip olup olmadığı ise hâlâ belirsiz.

Realme
Realme

Gizemli Realme telefonunun özellikleri hakkında kesin bir bilgi yok. Çinli firma, farklı satış noktalarında Realme X50m, Realme X50 ve Realme X50 Pro 5G gibi 5G’ye hazır telefonlar satıyor. Bu nedenle, gizemli Realme telefonunun iç piyasada nasıl fiyatlandırılacağı da bilinmiyor.

Realme’nin bir sonraki Realme X serisi akıllı telefonun lansmanı üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Model numarası RMX2086 olan Realme X3 SuperZoom, SIRIM (Malezya), EEC (Avrupa), BIS (Hindistan), IMDA (Singapur) ve NBTC (Tayland) gibi birçok otoriteden onay aldı.

Realme3
Realme3

Telefonun Bluetooth SIG sertifikası Bluetooth 5.1 desteklediğini ortaya koydu. Telefonun Geekbench listesinin Android 10 işletim sistemi, 12 GB RAM olduğunu ve Snapdragon 855 veya 855+ yonga seti tarafından desteklendiğini ortaya koydu. Realme’nin, SuperZoom versiyonunun yanı sıra Realme X3’ü de piyasaya süreceği tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir