Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Motorola Tablet
Motorola Tablet

Motorola Mobility, 2011 yılında Motorola’nın şirket segmentine hitap eden iki şirkete bölünmesini takiben kuruldu. Kısa süre sonra Google tarafından satın alınan Motorola Mobility, 2014 yılında Lenovo’ya satıldı.

Motorola, 2009 yılında ilk Android akıllı telefonunu ve 2011 yılında ilk Android tabletini üretti. Motorola’nın en yeni mobil lansmanı Moto Tab Tablet, Kasım 2017’de piyasaya sürüldü. Tablet, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 10.10 inçlik bir ekranla geliyor.

Motorolanın 2011 yılında piyasaya sürdüğü tablet teknolojisi zamanında çıkardığı telefonlar kadar ilgi görmesede kullanıcıda büyük merak uyandırmıştır. Motorolanın tablet üretiminde daha çok proje düzenleme yada dökümanları ayarlama gibi amaçlar yerine günlük yaşamda vakit geçirebilecek dizi izleme yada film izleme gibi amaçları üzerine üretim yapılmıştır. 

Motorola tablet modelleri hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Kullanıcıların ilk çıktığında ne gibi bir teknolojik cihazın karşılarına çıkacağı hakkında bir bilgisi olmadığı için akıllarında birden fazla soru oluşmuştur. 2011 yılından bu yana tablet üzerinde geliştirmelere giden Motorola şirketi beklentiyi yükseltmiş olup müşterilerine daha kaliteli ve başarılı ürünler üretilmesi için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. 

Motorola Moto Tab, 2GHz 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 625 işlemci ile çalışıyor ve 2GB RAM ile geliyor. Tablet, microSD kart ile 128 GB’a kadar genişletilebilen 32GB dahili depolama kapasitesine sahip. Kameralar söz konusu olduğunda, Motorola Moto Tab arkada ve önde birer kamera barındırıyor. 

Motorola Moto Tab, Android 7.1 işletim sistemine sahip ve 7000mAh kapasiteli bir batarya ile çalışıyor. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi, GPS, Bluetooth ve USB OTG bulunur. Telefondaki sensörler, Compass Magnetometer ve Accelerometer’ı içerir.