Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Huawei Tablet
Huawei Tablet

Çinli telekomünikasyon şirketi 1997’den beri cep telefonu üretiyor. Aynı zamanda dünyanın en büyük telekom altyapısı üreticisi. Şirket ayrıca Android akıllı telefonlar ve tabletler üretiyor. Son zamanlarda Android Wear tabanlı bir cihazla akıllı saat pazarına adım attı. Çin’de en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri.

Geçtiğimiz sene yıllık gelirinin 100 milyarı aştığını belirten Huawei teknolojik cihazlar üretmeye tüm hızıyla devam etmektedir. Telefon üretimiyle tanınan ve başarısının yanında ürünlerinin severek kullanıldığını düşünürsek tüketiciler firmadan oldukça memnun diyebiliriz.

Birçok şirketin tablet üretimine başladığını ve bu cihazda tanındığını biliyoruz. Huawei tablet modelleri konusunda çok bilinmesede tasarımları ve teknik donanımı ile ürettiği birden fazla ürün bulunmaktadır.

Fiyat performans açısından bakıldığında hem dizaynı şık hemde içindeki performanslı donanımı kullanıcıya güven vermekle birlikte isteklerini de tatmin ettiğini belirtelim. En performanslı tablet olarak sayılmasa da kendi kategorisinde yaptığı işler ile takdir kazanmıştır.

Daha çok medya yönünde kullanılan tabletler ilgi görmeye başlamıştır. Huawei’nin son mobil lansmanı MediaPad M5 Tablet Şubat 2018’de piyasaya sürüldü. Tablet, inç başına 280 PPI değerinde 1600 x 2560 piksel çözünürlüğe sahip 8,40 inç dokunmatik ekranla geliyor.

4GB RAM ile birlikte gelen tablet, bir SD kart kartıyla 256 GB’a kadar genişletilebilen 32 MB dahili depolama alanına sahiptir. Kameralar söz konusu olduğunda, Huawei MediaPad M5 arka tarafta 13 megapiksellik bir ana kamera ve özçekimler için 8 megapiksellik bir ön çekim sunuyor. Huawei MediaPad M5, Android 8.0 kullanıyor ve 5100mAh güç kullanıyor.