Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Dell Tablet
Dell Tablet

Dell, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Round Rock’ta bulunan ve bilgisayarları ve ilgili ürünleri ve hizmetleri geliştiren, satan, tamir eden ve destekleyen bir bilgisayar teknolojisi şirketidir. Şirket kısa bir süre Android akıllı telefonlar yapmaya başlamıştı ancak girişimini kapattı.

Dünyanın en büyük Windows PC ve tablet üreticilerinden biri olmaya devam etmektedir. Dell’in en yeni mobil lansmanı Latitude 5285 2’si 1 arada ürünü. Tablet Şubat 2017’de piyasaya sürüldü. Tabletin, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 12.30 inç ekranı bulunuyor.

Kameralar söz konusu olduğunda, Dell Latitude 5285 2-in-1 arkada 8 megapiksel ana kamerayı ve özçekimler için 5 megapiksel ön kamera içeriyor. Dell Latitude 5285 2’si 1 arada Windows 10 çalıştırıyor. 292.00 x 208.80 x 9.76 (yükseklik x genişlik x kalınlık) ölçülerinde ve 1.23 kg ağırlığında. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi ve Bluetooth bulunur. Telefondaki sensörler, İvmeölçer ve Ortam ışığı sensörü içerir.

Yıllarca süren beklentinin ardından geçtiğimiz senelerde tablet üretmeye başlayan Dell şirketi beklentiyi karşıladı diyebiliriz. En iyi Dell tablet diyemesek de fiyat performans açısından alınabilir nadir ürünler klasmanında yer aldığını belirtelim.

Teknoloji devlerini takip eden yapısıyla ülkemizde faaliyetini tam olarak göstermese de kendini kanıtlayan ürünleriyle dikkat çekiyor. Bünyesinde bulundurduğu güçlü donanım sayesinde günlük hayatta yapabileceğiniz çoğu işlemi uygulamak mümkün.

Dell tablet konusunda kendini günden güne geliştirmekte olup geçmişe nazaran daha iyi ve kaliteli ürünler çıkaracağını açıkladı. Tasarım açısından diğer firmalardan farklı bir dizaynı bulunan bu yapı kendine özgü olmanın ötesine geçmiştir.