Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Blackberry Tablet
Blackberry Tablet

BlackBerry PlayBook, bazı kullanıcılara büyük neşe getirecek, ancak diğerlerini tamamen şaşırtacak bir tablettir. Bazı görevler için hemen hemen tüm diğer tabletleri geride bırakır, ancak diğer alternatiflerin sunduğu en temel işlevlerden bazılarına sahip değildir.

Kesinlikle bir BlackBerry telefon sahibi iseniz cazip gelecektir, ancak geri kalanımız için, güncellenene kadar en iyi seçenek olmayabilir. Stil, PlayBook’un uğraştığı bir şey değil. Ekranının etrafındaki çerçeve biraz tıknaz olabilir, ancak aksi takdirde ince BlackBerry logosuyla birlikte sade siyah cam kaplı, minimalist bir görünümdedir.

Aynı şekilde mat siyah arka tarafı oldukça sadedir. Ayrıca kullanımı çok hoş bir cihaz. PlayBook’un 7 inç diğer tabletlere göre daha kullanılabilir. Daha çok telekomünikasyon alanında kendini geliştirmiş geçtiğimiz senelerde yaptığı ortaklıklarla ciddi rakamlara ulaşan Blackberry yeni alanlara rağbet görülen cihazlara yoğunlaştığını belirtelim. 

Blackberry tabletleri diğer tablet firmalarına oranla daha yüzeysel kaldığını dile getiriyor fakat bu olumsuz bir düşünce olarak değil daha çok teknik kısmında kendilerini başarılı olarak görmektedirler. Tabletler bilgisayarlara göre daha ucuz ve hafif olması tercih edilmesi açısından büyük önem sarf ediyor.

Bilgisayarda yapabileceğiniz birçok işlemi tablette yapabiliyor olmanız büyük avantaj sağlıyor. Blackberry tabletleri oldukça donanımlı olup işini hatasız yapmak isteyenler için tasarlanmıştır.