Facebook

Telefoncubey

Instagram

Telefoncubey

WhatsApp

0531 897 54 94

Alcatel Tablet
Alcatel Tablet

Alcatel, 2004 yılında Fransa’da Alcatel-Lucent ile Çin’in TCL firmaları arasında ortak bir girişim olarak kuruldu. Şirket One Touch mobil ve tablet serisinin üreticisidir.

Alcatel OneTouch, büyüyen mobil ve internet cihazları dünya çapında tasarlayan, geliştiren ve pazarlayan uluslararası bir mobil teknoloji markasıdır.

Şirket OneTouch Android akıllı telefonlar ile tanınır. Alcatel’in en yeni mobil lansmanı 3T 8’dir. Tablet Ekim 2018’de piyasaya sürüldü. Tablet, 8,00 inç dokunmatik ekranla geliyor.

Alcatel 3T 8, 2 GB RAM ile gelen 1,5 GHz dört çekirdekli işlemcinin sağladığı güçle çalışıyor. Kameralar söz konusu olduğunda, Alcatel 3T 8 arka tarafta 5 megapiksel ana kamera ve selfieler için 5 megapiksel ön kamera performansı sunuyor.

Alcatel 3T 8, Android 8.1 kullanıyor ve bir 4080mAh batarya kullanıyor. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi bulunur. Alcatel çıkardığı giyilebilir teknolojik cihazların ve telefonların dışında tabletler üzerinde de oldukça yoğunlaştığını söyleyebiliriz.

En iyi tablet kategorisinde ortalarda yer almayı başaran bu firma son olarak çıkardığı ürünlerle oldukça ilgi görür hale geldi. Tabletin yanında gelen bluetooth ile cihaza bağlanan ek klavye sayesinde tabletinizi neredeyse bir bilgisayar gibi kullanabileceksiniz.

Alcatel tablet modelleri oldukça şık ve ince bir yapıda tasarlanmış olup elinize ağır gelmemesi için tasarlandı. Sadece iş için kullanılmayıp çeşitli film yada oyun gibi birden fazla yapabileceğiniz aktivite bulunmaktadır.

Geniş ekranı ve fiyatının da uygun olması ile sayesinde Alcatel tabletler son günlerde sıkça tercih edilenler arasındadır.