Vivo V11 Pro Endüstrinin İlk Özellikleriyle Halef, Helio A22 ile Lenovo A5s Yakında Başlayabilir: Rapor - Telefoncu Bey
Vivo V11 Pro Endüstrinin İlk Özellikleriyle Halef, Helio A22 ile Lenovo A5s Yakında Başlayabilir: Rapor
Vivo V11 Pro

Ekim 2018’de, Lenovo , Hindistan’da yeni A5 ve K9 akıllı telefonlarını bütçe segmentinde tanıttı . Lenovo A5, 18: 9 en boy oranına sahip bir HD + ekran ve MediaTek MT6739 SoC ile piyasaya sürüldü. En son hamlesinde, şirket Lenovo A5s adlı Lenovo A5’in halefi olarak çalışmaya hazırlanıyor. 91Mobiles’daki millet, yaklaşmakta olan bu telefonun işleyicilerini ele geçirdi. Daha önce, cihazın yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle Bluetooth sertifikası aldığını bildirdi. Lenovo A5s, yakında ilk çıkışını belirleyecek tek telefon değil, Vivo, muhtemelen endüstriye yönelik bir takım baş döndürücü özellikleri bir araya getirecek olan Vivo V11 Pro halefini piyasaya sürmeyi planlıyor. Sırasıyla Lenovo ve Vivo tarafından gelecek olan akıllı telefonlarla ilgili daha fazla ayrıntı bulalım.

Vivo V11 Pro Halefi Yakında Başlatılacak


91Mobiles tarafından yayınlanan bir rapora göre , Vivo yakında Hindistan’daki Vivo V11 Pro’larına halefi getirecek . Yaklaşan bu telefonun, ‘sektörde ilk’ özelliklerden bazıları ile istifleneceği bildirildi. Bu özellikler henüz açıklanmamış olsa da, Vivo’nun kamera segmentinde bazı ilerlemeler kaydetmesi beklenebilir .

Raporda ayrıca, Vivo’nun yaklaşmakta olan telefonu 20 ila 30 bin fiyat aralığındaki fiyattan alabileceği belirtiliyor. Vivo Hindistan’da 25.990 INR’de V11 Pro’yu piyasaya sundu, bu da şirketin halefini biraz daha yüksek fiyatlandırabileceğini gösteriyor. Vivo, önümüzdeki haftalarda büyük olasılıkla cihazı Hindistan’da kısa süre içinde satmaya başlayabilir. V11 Pro hem çevrimdışı hem de çevrimiçi kanallarda mevcut olduğundan, halefi için aynı satış stratejisini bekleyebiliriz. Hindistan hükümetinin çevrimiçi satışlar konusundaki görevinden sonra Vivo her iki kanala da bağlı kalmalı.

Vivo V11 Pro, arka tarafında 12MP + 5MP çift kamera kurulumuna sahipti; Vivo’nun orada önemli değişiklikler yapmasını bekleyebiliriz. İkiden fazla lensi arkaya entegre etmenin mevcut eğilimi göz önüne alındığında, Vivo benzer bir şey yapabilir veya daha iyi sensörler ile çift lens kurulumuna yapışabilir.

Lenovo A5 ile Helio A22 SoC Piyasaya Sürülüyor


Lenovo A5 ile başlayarak , telefonun işçileri 91Mobiles tarafından sızdırıldı . Tasarıma göre, telefonun 18: 9 en boy oranına sahip olacak. İşleyiciler, telefonun üst kısmında ve altında kalınlaşan ince çerçevelere sahip olduğunu göstermektedir. Telefon geleneksel tasarımı takip eder ve bir çentik yoktur. Yanlarda açma / kapama düğmesi ve ses rocker özelliği varken ön kamerayı üstte görebiliriz. Telefonun ekranında 720 × 1440 piksel çözünürlük olduğu söyleniyor. Kaputun altında, grafikler ve 2GB RAM için PowerVR GE8300 GPU ile donatılan sekiz çekirdekli bir MediaTek Helio A22 yonga seti tarafından desteklenmesi bekleniyor. Bu özelliklerden başka, bu gelecek telefon hakkında başka bir şey bildirilmedi. Fiyatlara gelince, kaynaklar Lenovo’nun Lenovo A5’ten biraz daha yüksek bir fiyata piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor . Hatırlamak için, Lenovo A5, sırasıyla 2GB ve 3GB RAM varyantları için sırasıyla 5,999 INR ve 6,999 INR’de başlatıldı.

Önümüzdeki haftalarda, bu iki telefonun resmileştiğine tanık olacağız. Lenovo A5’ler ve Vivo V11 Pro halefi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle aşağıdaki yorumlarda paylaşın. Ayrıca, Vivo V11 Pro için inceleme videomuzu inceleyin. İlginç bir video yayınladığımızda haberdar olmak için YouTube kanalımıza abone olun.

Vivo V11 Pro Tanıtım Video