TÜRKİYE'NİN HER YERİNİ HİZMET - Telefoncu Bey
kargo hizmetleri
kargo hizmetleri

Türkiye’nin her yerine kargo ile hizmet vermekteyiz.

Yine müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisimiz; arıza ile gönderilen cihazların, arıza tespitlerini yaptıktan sonra, parça değişimlerinde %100 orijinal olan parçalar kullanarak, cihaz tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Elbette ki müşterinin onayı dahilinde bu işlemler yapılıyor. Sonrasında ise merkeze gelmenize gerek kalmadan adreslerinize teslim işlemleri sağlanıyor. Yıllardır, tüm Türkiye’ye uzman ve hızlı kargo ile telefonlarınızı teknik servis hizmetleri veren firmamızın asıl amacı, müşterilerin teslim ettiği arızalı cihazların, en az fabrikadan çıktığı kadar sağlam şekilde teslim edilmesidir.

Türkiye’nin En Güvenilir Telefon Teknik Servisi

Cihazlarınız en kısa sürede tamir edilir en hızlı şekilde kargo ile gönderilir.

Akıllı telefonun ilk üretimi her ne kadar 23 yıl önce IBM tarafından üretilmiş olsa da elbette ki aklımıza yer edinmiş olan mobil cihazlar, son yıllarda daha fazla gelişimi ile biliniyor. Dokunmatik ekranlar, yüksek kapasite depo alanı ve işlemci hızları ile tam bir performans ürünü üretiliyor. Bu durumda gayet iyi bir yere sahip olan Apple; ürettiği iPhone modelleri ile tüketicilerin memnuniyetini kazanıyor. Gerek yazılım gerekse donanım konusunda iyi olan iPhone modelleri, görsel tasarım ele alındığında da iyi bir yere sahip. Bizlerde, garanti ve yetkili servis firması olarak; müşterilerimize iPhone cihazlar konusunda teknik hizmet sunmaktayız.

Ücretsiz arıza tespiti

Genel olarak diğer teknik servisler, müşterilerin talepleri doğrultusunda, cihazda yer alan arızaları tespit etmek için bir ücret talep etmektedir. Her ne kadar ilk etapta bunu müşterilerine söylemeseler de tamir faturası çıkartıldığında detaylar içerisinde yer alan arıza tespit ücretini görmeniz mümkündür. 12 yıllık elektronik ve telefon tamiri konusunda hizmet veren firmamız, 1990 yılında bu yana hizmetlerini sürdürmekte ve arıza tespit ücreti gibi ek ücretlerde müşterilerinden talep etmemektedir.

Tum Telefon modelleri için özel teknik servisi

12 yıllık bir elektronik, mobil ve bilgisayar cihaz tamir hizmetimiz bulunmak da. Tüm telefon ve bilgisayar cihazlarınızın sorunlarını bizler ile paylaşabilir, teknik hizmet almak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilir, fiyatlar ve hangi sorunlar hakkında destek alabileceğinizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Profesyonel hizmet elbette ki tesadüf değil bir seçimdir.