Samsung Galaxy’niz mi bozuldu?

 Samsung Galaxy'niz mi bozuldu?
Samsung Galaxy’niz mi bozuldu?
Samsung Ekran degisimi
Samsung Ekran Değişimi

Telefoncubey’in uzmanlaştığı en yaygın sorunlardan biri, kırık ekran onarımıdır. Neyse ki, Telefoncubey’de çoğu ekran onarımı telefonunuzu getirdiğiniz gün tamamlanır. Galaxy telefonunuz ekonomik ve hızlı onarımından sonra yepyeni görünecek.

Daha Fazlasını Oku…

Samsung Su Hasarı
Samsung Su Hasarı

Samsung Galaxy’nız su nedeniyle zarar gördükten sonra onarılamayacağını düşünmeyin. Telefoncubey teknisyenleri telefonunuzun parçalarını ayırır, temizler, içten dışa onarır ve dikkatli bir şekilde yeniden birleştirir. Telefonunuzun emin ellerde olduğunu bilerek rahat olabilirsiniz.

Daha Fazlasın Oku…

SamSung Sinyal Yok
SamSung Sinyal Yok

Samsung Galaxy’nız çok yavaş çalışıyorsa sinyali etkileyen çeşitli sorunlar olabilir. TeleFoncuBey teknisyenleri telefonunuzu inceler, sorunu bulur ve telefonunuzu tekrar çalışır duruma getirmek için gerekli onarımları veya değişiklikleri yapar.

Daha Fazlasını Oku...

Samsung Bozuk Pil
Samsung Bozuk Pil

Samsung Galaxy telefonunuzu ne sıklıkta şarj ederseniz edin sarjı hemen bitiyorsa Telefoncubey’i ziyaret edin. Telefonunuzun ömrünü orijinal haline getirmek için mevcut pilinizi onarır veya değiştiririz.

Daha Fazlasını Oku…

 Samsung Hoparlör Arızası
Samsung Hoparlör Arızası

Samsung Galaxy’nizin sesi yüksek ve net değilse hoparlör sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu konuda her türlü destek için Telefoncubey yanınızda.

Daha Fazlasını Oku…

Samsung  Tuş Arızası
Samsung Tuş Arızası

Kırık veya bozuk bir giriş tuşu Samsung Galaxy kullanımınızı engelleyebilir zorlaştırabilir. Hızlı onarım hizmetleri için Telefoncubey güvenebilirsiniz; cihazınız en kısa zamanda elinizde olacaktır.

Daha Fazlasını Oku...