Açılış Saati:  Pzt‑Cum  09:00‑21:00   Cmt‑Paz 10:00‑17:00
Hemen Ara 05318975494

Realme 6 ve 6 Pro Geliyor!

Silivri Akıllı Telefon Tamiri > Haberler > Genel > Realme 6 ve 6 Pro Geliyor!
Realme 6 ve 6 Pro Geliyor!

Realme markası 3 yaşında ancak adında hızla büyüyen bir ürün kataloğuna sahip. Geçen yıl piyasaya sürülen Realme 5 serisi, 5.5 milyon adeti aşan satışlarıyla markanın en popüler serilerinden biriydi. Şimdi ise Realme India’nın CEO’su şirketin resmi Twitter hesabından Realme 6 ve 6 Pro‘ya dair yeni detaylar paylaştı.

Realme India’nın CEO’su Madhav Sheth, iki cihazın yakında piyasada yerini alacağını söyledi. Daha sonra Realme 6 kullanılarak çekilmiş bir fotoğraf örneği olan ikinci bir tweet attı. Filigran, kameradaki yerleşik kameranın dörtlü kamera düzeninde 64MP ana sensör olduğunu doğruluyor.

Daha sonra Realme Mobile’ın resmi Twitter sayfası tarafından paylaşılan bir teaser posteri yakında Realme 6 serisinin geleceğini doğruladı. Ancak, cihazın resmi olarak başlatılacağı tarihin bir onayı bulunmuyor. Yine de önümüzdeki günlerde daha fazla detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Tıpkı bir Realme 5i modeline sahip olan Realme 5 serisi gibi, Realme 6 serisi de aynı şekilde bir Realme 6i modeline sahip olacak. 6i, daha önce modelin tasarımını gösteren FCC’nin web sitesinde yer almıştı. Cihazın dörtlü kamera kurulumu yapması bekleniyor, ancak bu sefer ana sensör 48MP olacak. Realme 6i’nin aynı zamanda bir mikro-USB bağlantı noktasıyla şarj edilecek bir 5.000mAh‘lik bir pil de sunması bekleniyor.

Bir cevap yazın