Oppo Find Z Geliyor! İşte Özellikleri
Oppo T1 Geliyor! İşte Özellikleri

OPPO yakında yeni bir amiral gemisi serisini duyuracak gibi görünüyor. OPPO T1ismi ile sunulması planlanan telefon OPPO’nun resmi web sitesi üzerinde yanlışlıkla paylaşılıp silindi!

OPPO T1 çentiksiz ekranı ve donanımıyla dikkat çekecek!

Sızdırılan görselde OPPO T1 sadece üst çerçevesi ile karşımıza çıktı fakat birçok sızdırılan bilgi ile birlikte cihazın tasarımsal ve donanımsal özellikleri neredeyse kesinleşti.  

Çentiksiz bir ekran tasarımı, ilk olarak göze çarpan detaylardan birisi. Hoparlörise ekranın üst çerçevesinde ufak bir çizgi halinde yer alıyor.

Görselde, çentik veya ekran üzerinde herhangi bir kamera deliğigörünmemesinden kaynaklı, OPPO T1’in de açılır bir ön kamera ile karşımıza çıkması bekleniyor.

OPPO T1 çentiksiz ekranı ve donanımıyla dikkat çekecek!
OPPO T1 çentiksiz ekranı ve donanımıyla dikkat çekecek!

Sızdırılan özelliklere göre, OPPO T1 6.39 inç OLED ekrana sahip olacak. Ön kamerası 12 Megapiksel sensöre ve yapay zeka desteği ile sunulacak.

Arka kamera ise 48 Megapiksel bir kamera sensörü ile karşımıza çıkabilir. Arka kameranın süper gece modu ve makro çekim modu gibi farklı modları da desteklediği sızıntılar arasında.

Telefonda ayrıca “Oyun Modu 3.0″ isminde bir mod bulunması bekleniyor. Bu özelliğin, cihaz üzerinden oyun oynarken sizlere daha iyi bir performanssağlamak için cihazı stabilize etmesi bekleniyor.

Son olarak, cihazın Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi ile iyi bir performansa sahip olması bekleniyor. Ayrıca, 6GB RAM ve 64GB depolama alanıveya 8GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip iki farklı seçenekle sunulacak.