Açılış Saati:  Pzt‑Cum  09:00‑21:00   Cmt‑Paz 10:00‑17:00
Hemen Ara 05318975494

Oppo Watch, 6 Martta Piyasaya Sürülecek!

Silivri Akıllı Telefon Tamiri > Haberler > Genel > Oppo Watch, 6 Martta Piyasaya Sürülecek!
Oppo Watch, 6 Martta Piyasaya Sürülecek!

Oppo, beklenen yeni lansmanlarıyla ilgili bazı detayları resmen açıkladı. Çinli şirketin Find X2 akıllı telefonu, 6 Mart 2020‘de 1.91 inçlik bir ekrana sahip olduğu onaylanan Oppo Watch ile birlikte piyasaya sürülecek.

Çevrimiçi paylaşılan yayına göre, Oppo Watch hiperboloid 3D kavisli bir ekranla geliyor gibi görünüyor. Bu, orijinal Find X’da kullanılanla aynı tür bir ekran ve giyilebilir cihazların geri dönüşümünü sağlıyor. Bugünün erken saatlerinde (3 Mart 2020), marka akıllı saati daha ayrıntılı olarak gösteren bir poster ve ekranının boyutunu da ortaya koydu.

Resimde görüldüğü gibi 1,91 inçlik renkli ekran da bir şelale ile gösterilmiş. Bu, muhtemelen öne çıkan özelliklerinden biri olacak olan 3D kavisli ekranı açıkça ima ediyor. Ayrıca, cihazla ilgili diğer ince ayrıntılar da ortaya çıktı. Yüksek PPi (inç başına piksel) 326 olan yüzde 100 DCI-P3 renk gamı ​​ekranı ile geleceği onaylandı.

Diğer ayrıntılar ise renk sunumlarından oluşuyor. Beyaz, sarı ve mavi dahil olmak üzere 3 renkte geldiği onaylanmış. Oppo Watch ayrıca dahili bir eSIM modülüne sahip olacak ve en az üç büyük operatörü destekleyecek. Şimdiye kadar bilinen her şey bu ve ek özellikler için resmi bir açıklama beklemek zorundayız.

Bir cevap yazın