nokia telefon tamir
Nokia Telefon Tamir

Nokia telefonunuz bozuldu veya kırıldıysa doğru yerdesiniz. Nokia cep telefonu tamiri için teknik servis hizmetleri sunan Telefomcubey.com adresinize kadar gelip telefonunuzu alıyor ve uzman kadrosuyla gerekli tamir işlemini gerçekleştiriyor. Nokia Telefon tamiri için Telefoncubey ayrıcalığını yaşamak oldukça kolay. İlk yapmanız gereken 0531 897 54 94 no numarayı arayarak telefonunuzun markasını ve modelini arıza nedenini belirterek tahmini fiyat almak.

Telefoncubey uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası onay vermeniz durumunda, cihazınız en kısa zamanda tamir edilmiş olarak evinize teslim edilecek.

Telefoncubey.com’da cep telefonu ekran tamiri, titreşim sorunu, ses problem gibi birçok arızaya çözüm buluyoruz.

Telefoncubey Ekran (LCD) Donuyor/Leke var/Pixel hatası, Ekran (LCD) Kırık/Çatlak, Dokunmatik cam donuyor/çalışmıyor ( kırık-çatlak mevcut değil), Dokunmatik cam kırık/çatlak, Işık sensörü sorunu, Şarj soketi kırık, Pil değişim talebi, Şarj soketi arızalı, Pil şarj olmuyor, Ses gelmiyor, Ses kesik kesik geliyor, Ses gitmiyor, Ses problemi/cızırtı, Kulaklık sorunu, Ön kamera sorunlu/çalışmıyor, Arka kamera sorunlu/çalışmıyor, Video görüntü problemi, Video ses problemi, Home buton çalışmıyor, Kilit tuşu arızalı, Ses tuşu sorunu, Yan buton çalışmıyor, Cihaz açılmıyor, Cihaz kapanmıyor, Kendiliğinden açılıp kapanıyor, Kendiliğinden kapanıyor, Servis yok/arama yapmıyor, Şebeke gidip geliyor, Reset yapılamıyor, Kablosuz ağa bağlanamıyor, Bluetooth problemi, Kasa kırık/çatlak, Panellerde Soyulma, Sim Kart Sorunu, Titreşim Sorunu, Hafıza Kartı Sorunu, Sıvı Teması, Diğer gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Ayrıca merak ettiğiniz sorular hakkında 0531 897 54 94 arayaraktelefoncubey müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda nakit olarak yapabilirsiniz.

Telefoncubey tamir hizmetlerinden sadece bireysel olarak değil kurumsal olarak da faydalanabilirsiniz.

Nokia  telefonunuz için güvenilir bir Nokia teknik servisi arıyorsanız doğru adres Telefoncubey.com