HUAWEI MATE 20 PRO 128 GB AKILLI TELEFON MAVİ

Fiyat : 7050 TL

HUAWEI MATE 20 PRO 128 GB AKILLI TELEFON MAVİ
HUAWEI MATE 20 PRO 128 GB AKILLI

HUAWEI MATE 20 PRO

Daha Yüksek Zekaya

Merhaba De!
Sınırsız insan hayali, HUAWEI Mate 20 Pro için ilham kaynağı. Teknolojik ilerlemeler, hayal edebilecekleriniz ile yapabilecekleriniz arasındaki çizgiyi bulanıklaştıracak.

İkonik Tasarım

Estetik İnovasyonla Buluşuyor

Dünyayı Yakalayın

Leica Üçlü Kamera ile bir flaşı bir araya getiren ikonik kare, Mate serisinin merkezi ve basit kamera tasarımını miras alan HUAWEI Mate 20 Pro’da estetik bir imza bırakıyor. Pencereden bakarak dünyayı keşfedin.

Doğal Bir Şaheser

Tasarıma dönüşen düzgün eğriler ve ek yerlerine sahip, ustalıkla dövülmüş 3D cam. Avucunuzun içinde aerodinamik bir senfoni.

huawei mate 20 pro 128 gb
Huawei Mate 20 Pro 128 Gb

Işığı Yakalayın

Doğanın zengin renklerine hitap eden HUAWEI Mate 20 Pro’nun üç canlı rengi var. Gece mavisinin arkasından güzel bir şekilde yansıyan ışık, eşsiz Hiper Optik Desenlerin parıltısını oluşturur. Özel dokulu cam kaymaz, parmak izi bırakmaz.

Sanattaki Denge

Tüm sanat eserleri gibi HUAWEI Mate 20 Pro’nun çizgileri de özellikleri de simetri açısından uyumludur.Telefonun boyutuna rağmen bakışı ve dokunuşu keyfe dönüştüren ince tasarım.

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 128GB
Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 128GB
Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 128GB 1454
Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 128GB

Dünya Sizin Oyun Bahçeniz
Hayat, keşfetmekle ilgilidir. Sahilde veya yağmur altında eğlenmek için HUAWEI Mate 20 Pro’yu yanınıza alın. IP68 sınıfı su ve toza dayanıklılık özelliği sayesinde sıvı dökülmeleri, sıvı sıçramaları ve sıvılara batma gibi durumlar konusunda endişe etmeyin.Performans  Tüm Zamanların En Güçlüsü, En Akıllısı  Dünyanın ilk 7nm Mobil Yapay Zeka Yonga Seti  Kirin 980'in endüstri lideri 7nm işlem teknolojisi, hız artırma ve güç verimliliğinde doğrudan performans artışı sağlıyor.

Performans
Tüm Zamanların En Güçlüsü, En Akıllısı
Dünyanın ilk 7nm Mobil Yapay Zeka Yonga Seti
Kirin 980’in endüstri lideri 7nm işlem teknolojisi, hız artırma ve güç verimliliğinde doğrudan performans artışı sağlıyor.

En Yüksek Hız

HUAWEI Mate 20 Pro 1733 Mbps’ye kadar Wi-Fi indirme hızını destekleyen dünyanın ilk 1.4 Gbps LTE Cat.21 akıllı telefonudur. Her zaman, her yerde hızlı ve kesintisiz bağlantının keyfini çıkarın.

Hassas GPS

Eşzamanlı olarak L1 ve L5 olmak üzere çift frekanstan yararlanan HUAWEI Mate 20 Pro, gökdelenler veya otoyol kavşaklarıyla dolu şehir merkezlerinde bile her zaman hedefi daha doğru ve kolayca bulmanızı sağlar.

Güç Daha Uzun Ömürlü, Daha Güvenli, Daha Hızlı Devasa Kapasite Mate serisinin sembolü her zaman sürekli güçtür. Akıllı Yapay Zeka güç yönetimine sahip 4200 mAh4 kapasiteli pil günlük işlerinizi tamamlamanızı ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar.
GüçDaha Uzun Ömürlü, Daha Güvenli, Daha HızlıDevasa KapasiteMate serisinin sembolü her zaman sürekli güçtür. Akıllı Yapay Zeka güç yönetimine sahip 4200 mAh4 kapasiteli pil günlük işlerinizi tamamlamanızı ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar.

Güvenilir Güç

TÜV Güvenli Hızlı Şarj Sistem Sertifikasına sahip 40 W HUAWEI SuperCharge HUAWEI Mate 20 Pro’yu gücüne güveneceğiniz bir arkadaşınız haline getirecek. 30 dakika içinde pili %70’e kadar şarj edebilirsiniz.

Kabloyu Kesin

TÜV güvenlik onayına sahip 15 W Kablosuz Hızlı Şarj özelliği ile hızlı, zahmetsiz ve güvenli şarj deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Artık moda değil, geleceğin ta kendisi.

Kablosuz Ters Şarj

HUAWEI Mate20 Pro’nun muhteşem pili ve Ters Şarj Özelliği sayesinde bataryası biten cihazları şarj ederek kapanmaktan kurtarabilirsiniz.

Leica Üçlü Kamera

Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Yeni Leica Üçlü Kamera Yapay Zeka tarafından desteklenen yeni Leica Üçlü Kamera, her fotoğrafta drama, doku, renk ve güzelliği ortaya çıkararak nefesinizi kesecek. Farklı senaryolar için tasarlanan 40 MP ana RGB lensi, günlük fotoğraflarda harika detayları yakalarken, 8 MP telefoto lensi uzak mesafeli çekimlerinize odaklanacak olup, yepyeni 20 MP Leica Ultra Geniş Açı Lensi manzara fotoğrafları ve makro çekimler için mükemmeldir.
Yeni Leica Üçlü KameraYapay Zeka tarafından desteklenen yeni Leica Üçlü Kamera, her fotoğrafta drama, doku, renk ve güzelliği ortaya çıkararak nefesinizi kesecek.Farklı senaryolar için tasarlanan 40 MP ana RGB lensi, günlük fotoğraflarda harika detayları yakalarken, 8 MP telefoto lensi uzak mesafeli çekimlerinize odaklanacak olup, yepyeni 20 MP Leica Ultra Geniş Açı Lensi manzara fotoğrafları ve makro çekimler için mükemmeldir.
Ufkunuzu Genişletin Kameranın görüşünüzü sınırlamasına izin vermeyin. Leica Ultra Geniş Açı Lensi ile dar alanlarda bile etkileyici bir perspektif yakalayın.
Ufkunuzu GenişletinKameranın görüşünüzü sınırlamasına izin vermeyin. Leica Ultra Geniş Açı Lensi ile dar alanlarda bile etkileyici bir perspektif yakalayın.

Yakınlaşın

Daha önce yakalayamadığınız detayları ve sürprizleri yakalayın. Leica Ultra Geniş Açı Lensi 2.5 cm’den son derece yakın çekimler yapar. Dünyayı yeni bir perspektiften keşfedin.

Yapay Zeka Tablo Fotoğrafçılığı

1500’den fazla senaryoyu ve 25 kategoriyi tanıyan güncellenmiş Yapay Zeka destekli fotoğrafçılık, şimdi bir fotoğraftaki farklı nesneleri ve sahneleri ayırt edebilir. Renkler, parlaklık ve kontrast, mükemmel bir denge ile otomatik olarak ve hassas bir şekilde ayarlanır, tablo gibi bir fotoğraf oluşturur.

Geceyi Yakalayın Gelişmiş HUAWEI Yapay Zeka Görüntü Sabitleme teknolojisiyle desteklenen HUAWEI Mate 20 Pro'nun Gece Modu, düşük ışıkta manuel çekim fotoğrafları bulanıklık olmadan ve odaklayarak inanılmaz bir şekilde çeker. Gece Modu, her ortamda inanılmaz görüntüler oluşturmak için yüksek kontrastlı sahneleri dengeleyebilir.
Geceyi YakalayınGelişmiş HUAWEI Yapay Zeka Görüntü Sabitleme teknolojisiyle desteklenen HUAWEI Mate 20 Pro’nun Gece Modu, düşük ışıkta manuel çekim fotoğrafları bulanıklık olmadan ve odaklayarak inanılmaz bir şekilde çeker. Gece Modu, her ortamda inanılmaz görüntüler oluşturmak için yüksek kontrastlı sahneleri dengeleyebilir.

Yapay Zeka Sinema Fotoğrafçılığı

Bir Yönetmen Gibi Çekin

Renklerle Farklı Bir Atmosfer Yaratın

Filmlerdeki renkler, izleyicilerle duygusal bir bağ kurar ve şimdi; Taze, Klasik, Arka Plan Bulanıklığı ve Gerilim gibi filtrelerle gerçek zamanlı olarak ayarlayabilirsiniz. Yapay Zeka Portre Rengi, filmleri sanatsal tarzda kaydetmek için insanları algılar ve arka planı grileştirir.

Yönetmenin Kurgusu

Yapay Zeka video editörü her bir kişi için yüzleri tanımlayıp ayrı video görüntüleri oluşturabilir. Böylece en iyi anları sevdiklerinizle paylaşmanız için videoları düzenlemeye ayırdığınız zamandan ve gösterdiğiniz çabadan tasarruf edebilirsiniz.

Yapay Zeka Sinema Modu

Telefonla kaydedilen videolardan ziyade bir film çekmek için HUAWEI Mate 20 Pro, klasik 21 : 9 film görüntü oranını ve üstün netlikte etkileyici videolar kaydetmek için HDR seçeneğini sunar.

Biyometrik Teknolojisi

Hayatın Olasılıklarının Kilidini Açın

3D Yüz Kilit Açma

Doğruluk ve güvenlikte bir atılım. 30000’den fazla noktayı yansıtabilen 3D Derinlik Algılama Kamerası sayesinde, HUAWEI Mate 20 Pro sizi kolayca tanır ve yarım saniyede telefonunuzun kilidini açar. Yüz Kimliğiniz ayrıca kilitli uygulamalarınıza ve kişisel verilerinize ait özel bir ekrana, güvenli şekilde erişmeniz için de kullanılabilir.

Oyuncağınıza Hayat Verin

Yapay Zeka canlı modeli oluşturmak için 3D Derinlik Algılama Kamerası ile bir oyuncağı tarayın. Bununla sadece fotoğrafı çekmekle kalmazsınız, aynı zamanda masanızda hareketini ve dansını da kaydedebilirsiniz. Etkileşimin keyfini çıkarın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Eğlenceli Tarafınızı Gösterin

Eğlenceli 3D Canlı Emojiler ile duygularınızı doğru bir şekilde ifade edin. Ayrıca, kendi ifadelerinizle başkalarının yüz resmini canlandırmaya çalışın. Bazen paylaşılan en basit şeyler, en büyük gülümsemeyi yaşatır.

Ekran İçi Parmak İzi

Ergonomik tasarım ve Dinamik Basınç Algılama teknolojisi sayesinde telefonunuzun kilidini anında ve güvenli bir şekilde açmak için parmağınızı kaldırıp ekrana dokunmanız yeterlidir.

MUI Doğayı Kaliteli Hayata Dahil Edin Gerçek Hayatı Kucaklayın Doğanın detaylarını EMUI 9.0 ile keşfedin. Gelişmiş ve kusursuz mobil deneyim sunan arayüz ile hayata kolayca bağlanın.
MUI Doğayı Kaliteli Hayata Dahil Edin Gerçek Hayatı Kucaklayın Doğanın detaylarını EMUI 9.0 ile keşfedin. Gelişmiş ve kusursuz mobil deneyim sunan arayüz ile hayata kolayca bağlanın.

Daha Akıllı Alışverişler Yapın

İki parmağın sihri. İstediğiniz bir şeyin görüntüsü üzerinde basılı tutun ve en iyi e-ticaret platformlarının bağlantıları açılsın. Hızlı alışveriş deneyiminin keyfini çıkarın.

Cebinizdeki Ansiklopedi

Basit bir tarama ile dünyayı keşfetme merakınızı giderin. HiVision size ürünler, manzara seyir noktaları* ve ünlü tablolar hakkında bilgi verir. HiVision ayrıca sağlığınızı korumanıza yardımcı olmak için hacimlerine göre gıda kalorilerini ölçer.

Kablosuz Yansıtma Kablolardan kurtulun. HUAWEI Mate 20 Pro, sunumları, oyun veya videoları anında daha büyük bir ekrana yansıtmanızı sağlar ve paylaşmanın keyfini en üst düzeye çıkarır. Bu PC modunda, iyi korunan gizlilikle mesaj gönderebilir veya telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.
Kablosuz YansıtmaKablolardan kurtulun. HUAWEI Mate 20 Pro, sunumları, oyun veya videoları anında daha büyük bir ekrana yansıtmanızı sağlar ve paylaşmanın keyfini en üst düzeye çıkarır. Bu PC modunda, iyi korunan gizlilikle mesaj gönderebilir veya telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.