Açılış Saati:  Pzt‑Cum  09:00‑21:00   Cmt‑Paz 10:00‑17:00
Hemen Ara 05318975494
istanbul en iyi cep telefonu tamir servisi

istanbul en iyi cep telefonu tamir servisi

İstanbul’da en iyi cep telefonu tamir servisi neresi, İstanbul’da cep telefonumda yaşadığım yerleri güvenli bir şekilde nereye yaptırabilirim, garantili hizmet sunan cep telefonu servisi var mı diye soruyorsanız eğer şu anda en doğru makaleyi okumaktasınız. Telefoncubey. İstanbul’un Silivri semtinde hizmet vermekte olan ve uzman teknisyenleri ile cep telefonu tamir hizmetlerini garantili bir şekilde sunan teknik servistir. 

Telefonunuzda yaşanan sorunlar telefon markanıza ait bünyemizde barındırılan uzman teknisyenler ve özel ekipmanlar aracılığı ile anında çözüme kavuşturulur. Tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda ekran değişimi, cep telefonu tamiri, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri bir arada sunulmaktadır. Teknik servisimizde yapılan bütün tamir işlemleri sonrası garanti kartınız hazırlanmakta ve bu sayede yaşayacağınız en ufak sorun dahi garanti kartınız ile çözüme kavuşturulmaktadır.

Telefoncubey Cep Telefonu Tamir en sevdiğiniz cihazları tamir ederken ücretsiz tamir fiyat tahminleri sunar. Sorunu teşhis edeceğiz ve hızlı bir şekilde makul bir tahminde bulunacağız. Teknoloji uzmanları olarak, cep telefonları, iPhone’lar, iPad’ler, iPod’lar, Mac’ler / PC’ler, tabletler, kameralar, MP3 çalarlar, oyun konsolları ve dronlar gibi çok çeşitli elektronik aygıtları onarabiliriz.

Bir cevap yazın