iPhone’unuz mu bozuldu?

iPhone'unuz mu bozuldu?
iPhone’unuz mu bozuldu?
Kırık Ekran

Telefoncubey iPhone kırık ekran değiştirme hizmetleri hem hızlı hem de bütçenize uygundur. iPhone ekran onarımlarınız siz mağazada beklerken veya en fazla bir iş günü içinde tamamlanıp teslim edilecektir.

Daha Fazlasını oku…

Su Hasarı
Su Hasarı

iPhone’unuzda su hasarı yaşadıysanız Telefoncubey’ı ziyaret edin. Telefoncubey hasarın boyutunu belirlemek için profesyonel bir tarama gerçekleştirilir, cihazınız temizlenir, kalıntılardan arındırılır ve uygun şekilde test edilir.

Daha Fazlasını Oku…

Sinyal Yok
Sinyal Yok

iPhone’unuzda sinyal sorunu yaşıyorsanız Telefoncubey sizlere yardım etmek için hazır. iPhone’unuzda su hasarı, SIM kart hasarı veya güncel olmayan yazılım gibi çeşitli sorunlar olabilir. Bu konularda biz sizlere yardım etmek için hazırız.

Daha Fazlasını Oku…

iphone bozuk pil
Bozuk Pil

Şarjınız çok mu çabuk bitiyor? Bu durum gün içi üretkenliğinize ciddi zarar verebilir. Neyse ki, Telefoncubey iPhone’unuzun yoğun yaşam tarzınıza ayak uydurabilmesi için profesyonel iPhone pil değişiklikleri gerçekleştirir.

Daha Fazlasını Oku…

iphone hoperlo arızası
Hoparlör Arızası

iPhone hoparlörlerinizden çıkan sesin boğuk ve bozuk olması ya da hiç ses çıkarmaması durumunda hoparlörün onarılması ya da değiştirilmesi gerekebilir. Tüm iPhone ses sorunlarını çözmek için Telefoncubey uzmanlarına güvenin.

Daha Fazlasını Oku…

 iphone Tuş Arızası
Tuş Arızası

iPhone’unuzdaki tuşlar arızalı veya kırılmışsa profesyonel onarım hizmetleri için Telefoncubey teknisyenlerine güvenin. Uzun süre iPhone’suz kalmamanız için hızlı bir şekilde sorunu çözmeye çalışırız.

Daha Fazlasını Oku…