GM Discovery Air - Telefoncu Bey

General Mobile Discovery Air

₺550

Gm Discovery Air Ön
Gm Discovery Air Arka

General Mobile Discovery Air Hepsiburada Farkıyla!

Android’in işlevselliğini, Google teknolojileri ile bir araya getiren General Mobile, Discovery Air modeli ile performansı gerçek anlamda yaşayabileceğiniz bir kullanım sunuyor. 8 çekirdekli işlemci mimarisi ile birlikte gelen model, 1.7 GHz işlemci gücünü telefonun her alanında kullanılabilir bir hâle getiriyor. Oyun oynarken, video izlerken ya da sosyal medya programları arasında geçiş yaparken etkin gücü deneyimleyebilir; telefonunuzda dilediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Minimalist bir tasarımı benzersiz teknolojiler ile bir araya getiren General Mobile Discovery Air, hafifletilmiş metal tasarımı ile zarafetini artırıyor. 5.1 mm. inceliğe sahip model, metalin şıklığını keskin hatlar ile hareketlendiriyor. 4.8 inçlik geniş bir ekran seçeneğine sahip Discovery Air, ergonomik ve kusursuz bir telefon kullanımı sunuyor. Akıllı telefonları çok daha işlevsel bir hâle getiren General Mobile Discovery Air, akıllı sensör teknolojisi ile çok daha eğlenceli ve pratik bir telefon kullanımı sunuyor. Uygulamadan çıkmak istediğinizde, telefonunuzu sallamanızın yeterli olacağı bir seçenek sunan model, aynı zamanda sıradan tuş kilitlerine alternatif bir seçeneği de beraberinde getiriyor. Ekrana iki kere tıklayarak açtığınız akıllı sensör teknolojili tuş kilidi sayesinde işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilir; zamandan kazanabilirsiniz.

General Mobile Discovery Air Özellikleri!

Fotoğraf, video ya da müzik gibi farklı multimedya araçları için etkin bir depolama alanı sunan General Mobile Discovery Air, 16 GB’lik bir hafızayı kullanımınıza sunuyor. Çalma listelerinizi, favori videolarınızı ya da sevdikleriniz ile çektiğiniz fotoğraflarınızı her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir ortam sunan model, etkin multimedya programlarını da kullanılabilir hâle getiriyor. Google Play Store yardımı ile Android dünyasının birbirinden farklı fotoğraf düzenleme, video oynatma ya da müzik çalma programları arasından dilediğinizi indirebilir; telefonunuzdan maksimum verim elde edebilirsiniz. Super AMOLED ekran teknolojisini, 8 megapiksellik flaşlı kamerası ile bir arada sunan General Mobile Discovery Air, fotoğraflarınızın doğal ışıltısını ortaya çıkarıyor. Arkadaşlarınız ile birlikte geçireceğiniz keyifli bir günü, komik anları ya da benzersiz doğa manzaralarını çekmek için rahatlıkla telefonunuzun arka kamerasını kullanabilir; enfes fotoğraflar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda 5 megapiksellik bir ön kameraya da sahip olan model, selfie’lerinizi çok daha canlı hâle getirecek farklı General Mobile Discovery Air özellikleri arasından seçim yapmanıza da olanak veriyor. Işık, gölge, renk ya da kontrast ayarlamalarını yapabileceğiniz model sayesinde her zaman en doğru açı ile çekilmiş pozlar yakalayabilir; renklerin ışıltısını artırabilirsiniz.

General Mobile Discovery Air ile Tanışın!

Özellikle yol bulmanıza ya da mekan seçmenize yardımcı olmayı amaçlayan Google Maps ile birlikte gelen model, navigasyon teknolojisinin en güncel versiyonları ile buluşmanızı sağlıyor. Telefonunuzun konumunu ve bildirimlerini kullanan navigasyon özelliği, her nerede olursanız olun yolunuzu rahatlıkla bulmanıza yardım ediyor. Güncel haritalar ile hem yollarda daha rahat hareket edebilir hem de gideceğiniz yere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yüksek performanslarda dahi etkin bir pil gücüne sahip olmanızı sağlayan model, gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız enerjiyi etkin Li-lon pil teknolojisi ile sağlıyor. 2050 mAh değerine kadar yükseltilebilen ürün sayesinde, 9 saate kadar etkin bir konuşma süresi elde edebilirsiniz. 6 saate kadar video oynatma süresi ve 7 saate kadar Wi-Fi üzerinden İnternet’e bağlanma süresine sahip General Mobile Discovery Air sayesinde, günün her anı bağlantıda kalabilir; telefonunuzun işlevsel özelliklerinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunulan General Mobile Discovery Air modelleri, her bütçeye uygun seçenekleri bir araya getiriyor. Ürünlerin teknik özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir; General Mobile Discovery Air fiyatı hakkında bilgi alabilir ve etkin performansın tadını çıkarabilirsiniz.