Ekrana gömülü kamerasıyla Galaxy A60 ortaya çıktı! - Telefoncu Bey
Ekrana gömülü kamerasıyla Galaxy A60 ortaya çıktı!
Ekrana gömülü kamerasıyla Galaxy A60 ortaya çıktı!

üm herkes 20 Şubat’ta düzenlenecek olan Unpacked 2019 etkinliğine odaklanmışken, Samsung cephesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bugünkü gelişmeye göre, Samsung’un ekrana gömülü kameraya ev sahipliği yapan bir başka modeli daha gün yüzüne çıkartıldı. Samsung, çok yakında orta segment kullanıcılarının karşısına Infinity-O ekranlı Galaxy A60 modeli ile çıkabilir.

Ekrana gömülü kamerasıyla Galaxy A60 ortaya çıktı!
Bildiğiniz üzere Samsung, orta segment telefonlarını yeni Galaxy M ve Galaxy A modelleriyle güncelleyecek. Böylece, müşteri portföyünü daha da genişletecek olan teknoloji devi 2019’a damgasını vurmak istiyor. Bugün yaşanılan gelişmeye göre, söz konusu bu modellerden biri olacağı tahmin edilen Galaxy A60 ile ilgili çarpıcı bilgiler gün yüzüne çıkartıldı. Samsung’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen Galaxy A50 ve A70 modellerine alternatif bir model daha sunulacak.

Ekrana gömülü kamerasıyla Galaxy A60 ortaya çıktı!
Ekrana gömülü kamerasıyla Galaxy A60 ortaya çıktı!

Teknik özellikleri bakımından Galaxy A50 ve A70 arası bir cihaz olacak olan A60‘ın ayrıca Infinity-O ekrana da ev sahipliği yapması bekleniyor. Bunun haricinde ise, söz konusu telefonun Snapdragon 660 ve Exynos 9610 ile çalışan iki versiyona sahip olacağını tahmin ediliyor. Bir diğer rapordaysa, söz konusu A60 modelinin Galaxy A8s Lite olarak adlandırılacağı da öne sürülüyor. Bu detaydan da anlayacağınız üzere Samsung, Galaxy S serinin haricinde Infinity-O ekranlarını uygun fiyatlı telefonlarında da ağırlık olarak kullanacağını gözlemlemekteyiz. Son olarak Samsung’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, ekrana gömülü kameraya ev sahipliği yapacak olan Galaxy A60‘ın Nisan ayında düzenlenecek olan bir lansman ile beraber gün yüzüne çıkartılacağı da, belirtiliyor.