Kırık Ekran Tamiri

Uygun Fiyatlı Kırık Ekran Tamiri

Telefon kırık ekran tamiri fiyatı merak edilen konular arasında yer alıyor. Cep telefonu ekranlarını onarmak ya da tamir etmek mümkün değilse de, cihaza daha fazla zarar vermeden bir yenisiyle değiştirmek mümkündür. Yeni takılan ekran orijinalinin muadili durumundadır.

Kırık bir ekranla karşı karşıya kaldığınızda yapabileceğiniz en iyi şey hemen tamir ettirmektir. Tek bir küçük çatlak zamanla daha kötü hale gelebilir ve cihazınızın ekranı paramparça sonunda olabilir. Gevşek cam parçaları, özellikle yüzünüz ve parmaklarınızla sürekli temas halinde olduklarında tehlikelidir.

Çatlaklar, telefonunuzu çevresel atıklara ve zararlı toksinlere maruz bırakabilir. Bu ise zamanla cihazın işlevselliğini ve kullanılabilirliğini etkileyebilir. Ayrıca çatlamış bir ekranın o kadar da iyi bir görüntüsü yoktur. Kırık ekranı tamir ettirene dek koruyucu kılıfından çıkarmamaya gayret edin.

Telefon kırık ekran tamiri fiyatı cihazın modeline göre değişkenlik gösterir ve telefonun taban fiyatıyla doğru orantılı olarak artar. Ancak Telefoncubey gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerde bu işlemi daha ucuza ve çok daha hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Ön Cam Değişimi

Camı kırılan ekranlarınız Telefoncubey’de ekran değişimine gerek kalmadan, sadece kırılan cam değiştirilerek tamir edilir.

KırıkCam ekran

Dış camı kırılan ekranlarınızın onarımlarını, son sistem makinalar ve tecrubeli teknisyenler ile ilk günkü haline getiriyoruz!

KırıkCam Ekrandan Ayırma işlemi

Öncelikle kırılan camı, sağlam olan ekrandan ayırıyoruz. Aşağıdaki resimde, sağlam halde olan ve telefonumuza görüntü veren lcd ekranı görüyoruz. Söküldükten sonra bir kaç işlemden geçen ekranımızı yeni cam ile birleştirmek üzere hazırlıyoruz. 

Lcd Ekranınız

Hazırladığımız ekranı, yeni bir cam ile birlikte kalıba yerleştiriyoruz. 

Kırıkcam Kalıbı

Kalıpta hazırladığımız ekranımızı vacum laminasyon makinamıza yerleştiriyoruz.

Kırıkcam Vakum Makinesi

Makinada 10 dk işlem gören ekranımız sıfırlanmış  olarak kullanıma hazır hale geliyor. 

Kırıkcam Onarılmış Hali

Not : CAM DEĞİŞİMİNDE RİSK MÜŞTERİYE AİTTİR.!!!